Kuvaus

Pro začátek S chutí a vůní připomínající bušl čerstvých banánů, tato legendární odrůda ze západního pobřeží mísí Ghost OG se Skunk Haze a vytváří hybrid s dominantním indikou.

Kde v Irsku mohu získat Moon Rocks online?

Za druhé, Banana Kush obvykle vytváří klidný high spolu s uvolněným pocitem blaženosti. Kromě toho, že vám pomůže zůstat komunikativní ve společenských situacích a inspirovat vaši kreativní stránku, je Banana Kush vynikající volbou, pokud bojujete se stresem nebo zoufalstvím. Kupte si Blissfull Wizard nyní!

Třetí Toto je hybrid, který připomíná banán vyrobený ze dvou legendárních kmenů: Skunk Haze a OG Kush ze západního pobřeží. Tento hybrid s hedvábným pocitem má poměr indica:sativa 60:40, takže je převážně indica.Zakoupit Irish Banana Kush Online Nákupy švédské marihuany online Koupit evropský Banana Kush Koupit banán Koupit Banana Kush Koupit THC Weed V Asii, Objednat Kush Francie, Objednat THC Weed Itálie Evropský Online Gelato Nákup

Banana Kush má obsah THC 18–25 % a obsah CBD přes 0,1 %. Pokud jde o chuť, tento kmen z Kalifornie je průkopníkem.

Kupte si Zlatou kozu přes internet

Přestože potence indica vysoce navozuje spánek a může produkovat působivou dávku, doporučuje se konzumovat v noci. Po konzumaci Banana Kush je pro většinu lidí velmi obtížné zůstat vzhůru po delší dobu. Irský obchod s plevelem

Proto by bylo vhodnější, kdyby si ho pacient vzal hodinu před spaním. Vzhledem ke své uklidňující povaze má tento kmen mnoho výhod včetně schopnosti léčit nespavost a problémy se spánkem. Koupit Super Sour Diesel online.

To je ale poskytováno i lidem, kteří bojují se stresem nebo uvízli v nepříjemných situacích. Naopak mnohým zachránil životy s poruchami příjmu potravy, glaukomem a svalovým napětím.

Voní sladce po banánech a má nádhernou ovocnou chuť.

Koupit THC Weed v Itálii

Necitlivé tělesné bzučení a povznášející mozkové opojení jsou oba produkovány banánem Kush marihuana. snižuje stres, zklidňuje tělo, zmírňuje deprese a zvyšuje hlad. může vést k uzamčení gauče. pomáhá při bolestech a nespavosti a podporuje spánek.Nakupte Banana Kush v češtině.

Aiheeseen liittyvät tuotteet

Suositeltavat tuotteet